Jak na to

13. března 2015 09:02

Martina Čerňanská

Jarní Vychytávky Ládi Hrušky již tuto neděli ve 12.40!

Po zimní pauze se k vám vrací váš oblíbený kutil a koumák Láďa Hruška. Hned v prvním dílu se dozvíte mnoho zajímavého. Nezapomeňte se dívat v neděli ve 12.40 na Primě!

Společně s Láďou navštívíte diváka Petra, který si už několik let vaří poctivé pivo doma na sporáku. Recepty si vymýšlí sám, vydejte se s ním i Láďou na cestu za výtečným pivem! Také si budete moci vyzkoušet, jak si doma vyrobit levný a funkční samozavlažovací květináč z tkaničky a PET lahve, ideálního pomocníka, když odjedete na dovolenou. Raritu si pro vás připravila i paní Drahuše, která je schopna z dámských tamponů vytvořit nádherné jehelníčky a klíčenky. Nebude chybět ani Láďův vlastní recept na vynikající Hruškův pivní chléb.

Ale to stále není všechno, proto se nezapomeňte již tuto neděli dívat na Primu, jarní Vychytávky Ládi Hrušky startují již ve 12.40!

A POZOR! S novou sérií Vychytávek rozjíždíme usilovné pátrání po nejlepších, nejnápaditějších, nejšikovnějších – prostě NEJ kutilech, kteří si podle vás zaslouží označení "Prima kutil" a jsou živým důkazem toho, že tradice zlatých českých ručiček rozhodně nezaniká! Neváhejte a pište na adresu televize Prima nebo mailujte na lada.hruska@iprima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také