Jak na to

27. března 2020 05:39

Pavlína Wagnerová

Láďa Hruška divákům poradí, jak se mohou zbavit zápachu v pračce

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Aby bylo naše nedělní odpoledne skutečně ničím nerušené, zbavíme se nepříjemného zápachu v pračce pomocí dvou nepostradatelných pomocníků – octa a jedlé sody. Prohlédneme si sbírku technických vymožeností pro domácnost, jejíž majitel, Jan Paul, je zatížený především na šicí stroje. Ve svém muzeu jich má přes 200 exemplářů. Budeme hltat štěstí přímo plnými doušky, neboť se naučíme namíchat si speciální bylinnou směs pro čaj štěstí. A harmonii můžeme dopřát i naší zahradě tím, že na ní budeme udržovat pořádek díky vychytanému držáku na zahradní náčiní.

Víte, čemu je zasvěcen měsíc březen? No přece knihám! Láďa a Radka nám proto ukážou, jak si vyrobit originální obaly na knihy. Vydáme se na návštěvu do dalšího útulku pro pejsky a představíme vám jednoho roztomilého kandidáta na to, aby se stal novým členem vaší domácnosti. Na závěr si dopřejeme doma připravený zdravý hambáček za pár kaček podle Láďova receptu.

Sledujte 29. března ve 14.05 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také