Jak na to

20. listopadu 2020 14:21

Pavlína Wagnerová

Láďa s Radkou vyrobí adventní věnce ve formách na pečení

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Už za týden bude první adventní neděle, Vychytávky se proto ponesou ve svátečním duchu.

Tekuté zlato na bolavé klouby, to je olivový olej ve spojení s citrónovou šťávou. Jen to vyzkoušejte sami. Unikátní sbírku polévkových mís ukáže paní Bedřiška a do jedné z nich spolu s Láďou rovnou uvaří cancourovou polévku. Vánoční sirup navodí doma tu správnou pohodovou atmosféru a chutnat bude velkým i malým mlsalům. Z rodinného stříbra paní Jaroslavy představíme krajovou opočenskou specialitu bramborku.

Saně dřív nechyběly v žádné domácnosti, a dnes zase nechybí na žádné půdě. Pojďte jim spolu s Láďou dát nový celoroční kabát v podobě vychytané poličky ze saní. Spolu s Radkou se Láďa pustí do výroby adventních věnců ve formách na pečení. Na své si díky dnešnímu přijdou všichni, kdo dodržují bezlepkovou dietu nebo si jen hlídají linii, a to díky dýňovým špagetám s fofr rajčatovou omáčkou.

Sledujte v neděli 22. listopadu ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také