Jak na to

10. prosince 2021 13:05

Gabriela Svoboda

Láďa se pustí do výzdoby slavnostní tabule

Ať už ve své dílně rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní dávno vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Další z šikovných kutilů, za kterým se vydal Láďa na návštěvu, tentokráte do Rudné u Prahy, nám ukáže, co všechno se dá vytvořit z autošrotu a předvede nám, jak mu pod rukama během několika minut vznikne vánoční stromeček z homokinetických kloubů. Jak našemu zdraví prospívají topinambury, se dozvíme v Láďově přírodní lékárně. Paní Andrea se pochlubí svým neodolatelným slaným dortem ve tvaru prasátka, který navíc přináší štěstí, a tak bude báječnou inspirací na silvestrovskou tabuli. V Láďově dílně dostaneme návod na výrobu věšáku ze starého rámu a zednických lžic.

Radka Hamáčková nám dá několik tipů k nezaplacení, jak si originálně vyzdobit štědrovečerní tabuli z ozdobiček a dekorací, které zbyly od loňských Vánoc. A u slaných pochutin zůstaneme až do samého konce, kdy nám Láďa odhalí další ze svých rychlých a levných receptů – na klobásové kremrole.

Sledujte v neděli 12. prosince 2021 v 13.05 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky topinambury

Přečtěte si také