Jak na to

14. října 2022 13:10

Gabriela Svoboda

Láďa vyrobí vychytaný pelíšek pro kočku

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

V dalším dílu pořadu zajede Láďa na Moravu nikoli za vínem, ale za panem Karlem, který je vášnivým sběratelem starých hraček. Ve své domácí lékárně Láďa představí lékořici a její příznivé účinky na nachlazení, chřipku, ale i slinivku nebo paměť. S divákem Pepou se pustí do výroby moštu a ukáže, jak ho správně zavařit, aby dlouho vydržel. V dílně se pustí do výroby pelíšku pro kočky ze starých bedýnek a stylové Hruškovy látky.

Jako obvykle doje i na Poštu pro Láďu, kde moderátor ukáže nejlepší výtvory a výpěstky svých diváků. Láďa zavítá ještě na jednu návštěvu, za paní Kristýnou, která chová vychytané mazlíčky – želvy, a to všech druhů a velikostí. V kuchyni se na závěr budou vařit recepty pro masožravce, bíložravce i sladkožravce. Zkrátka vychytané hot dogy třikrát jinak.

Sledujte v neděli 16. října 2022 v 13.10 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také