Jak na to

15. června 2018 12:40

Recept na krabí pomazánku prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Šikovné zlaté české ručičky si musíme hýčkat už od mládí, a tak navštívíme kutila-juniora a spolu s ním si vyrobíme vychytanou lucerničku na svíčku. Přímo před zraky diváků na výstavě HOBBY 2018 v Českých Budějovicích předváděl Láďa Hruška, jak vyrobit originální jedlou kytici, a také se zúčastnil předávání ceny Kutil roku 2018. Pokud najdete na půdě starý kufr, rozhodně ho nevyhazujte! Můžete ho předělat na stylovou zrcadlovou skříňku do koupelny či do ložnice.

Všem, kteří rádi relaxují ve vířivce, se budou hodit rady odbornice, jak vybírat vířivku pro domácí použití. Abychom mohli trávit nerušené letní večery bez věčných útoků bodavého hmyzu, připravíme si osvědčený repelent podle receptury našich babiček. Budeme obdivovat vlastnoručně vyrobený pojízdný gril sestavený z kovošrotu. A na závěr si pochutnáme hned na dvou báječných jídlech – na oblíbené krabí pomazánce a na bublinkových bramborách s pažitkovým dipem.

Sledujte v neděli 17. června ve 12.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také