Jak na to

31. srpna 2018 12:40

Udělejte si truhlík z pneumatik! Návod prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, premiérové díly pořadu Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu opět pro vás každou neděli odpoledne.

Těšit se můžete hned na dvě zbrusu nová témata, a to Vychytávky pro děti, které přinesou nejrůznější tipy a rady pro ty nejmenší od balení sešitů do školy, až po vychytané účesy pro malé slečny. Stylové bydlení potom nahlédne do světa interiérů i exteriérů a tradice šikovných českých rukou. Chybět samozřejmě nebudou pravidelné rubriky Rodinné stříbro s celou řadou nejrůznějších receptů od diváků nebo třeba soutěž Prima kutil. Zde se můžete podívat na upoutávku.

Co přinese nedělní premiérový díl pořadu Vychytávky Ládi Hrušky? V prvním podzimním díle pořadu Vychytávky Ládi Hrušky se můžete těšit na návštěvu japonské zahrady, na přípravu cizrnových placiček s celerovou pomazánkou, výrobu tymiánového léku proti oparům, truhlíku z pneumatik, netradiční kytice z knoflíků a stuh nebo klíčenky ze špuntů. A nakonec Láďa Hruška představí vychytaný recept na domácí melounovou limonádu.

Vychytávky pro děti představí nápady na gumičkové účesy pro mladé slečny, které jistě ocení i dospělí při přípravě ratolestí na první školní den.

Sledujte v neděli 2. září ve 12.40 na Primě!


Přečtěte si také