Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Sněžítka ze zavařovacích sklenic: Jednoduchá vánoční dekorace, která každého ohromí

Nezabere moc času, nebudete na ni potřebovat ani moc materiálu. Stačí větší zavařovací sklenice, umělý sníh a třeba nějaká vánoční ozdoba. Ozdoba, která rozsvítí váš obývací pokoj, je hned hotová. Mrkněte se na následující tipy a video.
Vydáno: 06.12.2017
Výroba je snadná
Výroba je snadná Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vezměte zavařovací sklenici, ideálně s jednobarevným víčkem. To vám ulehčí práci, protože ho nebudete muset přemalovávat. Ideální barvou je pochopitelně zlatá nebo bílá, obě jsou u víček pro zavařovačky velice časté. 

Na vnitřní stranu víčka pomocí tavicí pistole upevněte třeba miniaturu vánočního stromku, plastového jelena, sněhuláka nebo nějakou ozdobu. Většinu miniatur seženete v papírnictvích nebo hračkářstvích. Než zaschne lepidlo, nasypte do sklenice umělý sníh. 

Následně sklenici zavíčkujte a obraťte dnem vzhůru, docílíte tak efektu, že dekorace uvnitř sklenice je obklopena krásnou sněhovou přikrývkou. Sklenici můžete ještě doplnit o mašli a nebo mezi jednotlivé sklenice postavené třeba na komodě proplést LED světelný řetěz. 

Mrkněte se i na videonávod od Ládi Hrušky: 

Jak vyrobit sněžítko
Jak vyrobit sněžítko

 

Článek je zařazen v: Vánoce , dekorace , inspirace , DIY , svátky , vánoce 2017
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama