Jak na to

13. listopadu 2015 11:10

Martina Čerňanská

V neděli ve 12.40 vás čekají další nabité Vychytávky Ládi Hrušky

I další díl Vychytávek Ládi Hrušky bude nabitý radami, zlepšováky, recepty a vychytávkami. A jistě se najde pro každého něco. Můžete se těšit na skvělý recept, ukážeme vám pár vychytávek do bytu, sklidíme exotické ovoce a zaběháme si po dvorku.

Máte doma pejska, který by potřeboval nový pelíšek. Láďa vám ukáže, jak ho jednoduše vyrobit z obyčejné dřevěné přepravky. U zvířátek ještě chvilku zůstaneme a představíme vám prakticky nekvokající slepice Vlašky, které snáší neuvěřitelné množství vajec.

Mezi vychytávkami najdete tipy na zhotovení držáku na nabíjení telefonu z prázdné lahve od tekutého mýdla a také vám ukážeme, jak si vyrobit mobilní organizér na nářadí, abyste ušetřili místo na své zahradě.

Máte rádi kiwi? A věděli jste, že ho můžete sami pěstovat na zahradě? Kdo nevěří, ať tam běží – v další reportáži navštívíme manžele, kteří na své zahradě krom jablek a hrušek sklízí také roztomilá, slaďoučká miniaturní kiwi, a navíc z nich vaří fantastickou, lahodnou marmeládu.

Začíná topná sezona, a tak jistě všichni s vděčností přijmeme zlepšovák pana Josefa Machálka, jak si jednoduše a jen za pár korun vyčistit doma radiátory. Na závěr můžeme s obdivem sledovat dalšího šikovného a podnikavého člověka, pana Vodičku, který je sice původním povoláním učitel, ale nyní se již čtyři roky plně věnuje zajímavému řemeslu – vyrábí dřevěné kliky. A protože šikovný a nápaditý je i Láďa, uvaří nám na úplný konec toastové lasagne.

Už se také těšíte na další díl Vychytávek Ládi Hrušky? Startujeme v neděli ve 12:40 a pro ty, co již nemohou dočkat, máme malou ochutnávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také