Jak na to

10. května 2019 12:45

Pavlína Wagnerová

V pořadu Vychytávky Ládi Hrušky vyrobíme bedýnku na misky pro pejsky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu každou neděli odpoledne pro vás.

Ani na Den matek, který vychází na druhou květnovou neděli, stejně jako další díl pořadu Vychytávky Ládi Hrušky, se rozhodně nebudeme nudit a navštívíme spolu s Láďou dámskou krejčovou Blanku Koudelnou, která se svými krejčovskými nůžkami dokáže sestřÍhat stromy a keře do neuvěřitelných tvarů. Necháme se pozvat na chutný sýrovo-cibulový koláč. Svou fantazii rozehrajeme při výrobě stylové lucerny ze zavařovačky a dřevěného špalku. Nezapomeneme ani na své pejsky a postavíme jim vychytanou bedýnku na jídelní misky.

Tradiční techniky rozdělávání ohně napříč takřka celým světem nám představí a předvede Standa Juhas. Pro zútulnění koupelny si vyrobíme praktický držák na ručníky. Vzpomínku na Řecko nám navodí vychytaný gril na gyros sestrojený z dílů „co dům dal“ a na samý závěr si pochutnáme na plněných grilovaných žampionech podle Ládi Hrušky.

Sledujte 12. května ve 12.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také