Jak na to

11. září 2020 08:48

Pavlína Wagnerová

Ve Vychytávkách Ládi Hrušky se naučíte vyrobit si foto kolo

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Dnes je Mezinárodní den čokolády, proto budou Vychytávky pěkně oslazené. Láďa ukáže, jak vychytaně nazdobit dobroty pomocí čokoládového listu. Na návštěvu vás pozve ke sběratelce kočárků, která má doma skutečné retro skvosty. Foto-kolo, které poslouží jako nástěnka na vaše oblíbené fotky, vyrobíte snadno ze starého kola. Pokud i vy máte ke konci léta přebytek máty, inspirujte se receptem na vynikající mátový sirup či mátovou zálivku na salát.

I v našich končinách se dají na zahradě pěstovat melouny a Láďa ukáže jak. Přidá rovnou i řadu netradičních receptů, třeba na melounové kvašáky nebo zavařený meloun s feferonkou. Mini vychytávkou, kterou ocení nejen děti, jsou pak melounové jednohubky. Pohodlí potřebují i všichni malí zahradní pomocníčci, proto jim postavte s Láďou hmyzí hotel. Na závěr pak přijde poslední čokoládový recept – na jednoduché čokomuffiny za pět minut.

Sledujte 13. září ve 13.10 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také