Jak na to

17. prosince 2021 13:10

Gabriela Svoboda

Ve Vychytávkách ochutnáme vynikající štiku na bramborách

Ať už ve své dílně rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní dávno vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

V letošním posledním dílu budou Láďu přecházet oči z unikátní sbírky vánočních ozdob z celého světa, kterou se může pyšnit pan Holásek z Olomouce. V Láďově domácí lékárně uvaříme čaj z borovicového jehličí, který má dezinfekční a protizánětlivé účinky. Pochutnáme si na rodinném receptu divačky Laďky, která nám naservíruje vynikající štiku na bramborách se zelným salátem plným vitaminů. V dílně uvidíme, jak vyrobit stylový svícen ze staré lampy a formičky na cukroví, který se bude pěkně vyjímat na štědrovečerním stole.

Načerpáme inspiraci od Lenky Kinzlové na tvoření mozaiky z rozbitého porcelánu. A konečně se také dozvíme, kdo je vítězem soutěže Prima kutil! Nepřijdeme ovšem ani o Láďův rychlý a levný recept, který se před Vánoci bude obzvlášť hodit – na jemnou a krémovou rybí polévku bez kostí.

Sledujte v neděli 19. prosince 2021 v 13.10 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také