Jak na to

4. prosince 2020 09:44

Pavlína Wagnerová

Ve Vychytávkách připravíme vánoční nugátový likér

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Klid a mír druhé adventní neděle si užijte s dalším dílem Vychytávek Ládi Hrušky. Podívejte se, jak vychytaně zakrýt nevzhledný stojánek pod stromečkem starým stínidlem od lampy. Kutil Daniel ukáže krásné modely aut, které sám vyrábí do každého detailu. Voňavý vánoční nugátový likér zvládnete doma rychle a snadno a po každé zimní procházce vás spolehlivě zahřeje. Liché rukavice, kterých teď máte doma jistě víc než dost, využijte na výrobu dekoračních zimních sněhuláčků.

Pokud jste našli na chalupě nebo půdě staré síto na mouku, vyrobte si z něj a starého pásku krásnou poličku! Šlehačkové rohlíčky ze tří surovin podle paní Jarmilky jsou úžasnou a jednoduchou slavnostní dobrotou. Nevšední šálový věnec, který neopadá, vyrobí Láďa s kamarádkou Radkou. Přidají rovnou i vychytanou vánoční židli! A na závěr přijde jako vždy recept. Láďa upeče vynikající hubník!

Sledujte v neděli 6. prosince ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky hubník

Přečtěte si také