Jak na to

13. března 2020 13:15

Pavlína Wagnerová

Ve Vychytávkách se dozvíte, k čemu můžete využít kávovou sedlinu

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás po zimní přestávce zpět, každou neděli odpoledne.

Pokud jste si ke sledování pořadu uvařili kávu, nechte si chutnat a zbylou kávovou sedlinu rozhodně nevyhazujte! Láďa nám prozradí, kde všude ji můžeme využít. Také nás vezme do Plzně na návštěvu ke zručnému kutilovi, který pro svoji dceru milující „mašinky“ vyrobil funkční repliku železničního přejezdu, a nevynecháme ani zde návštěvu útulku pro psy. Protože rovněž Láďa je šikula, z obyčejné palety vyrobí praktický organizér na nářadí do své dílny. Když dá Láďa svoje štafle dohromady s Radčinými prkny, vzniknou originální štaflové police, které se budou stejně dobře vyjímat v obýváku, předsíni i koupelně.

Pomalu abychom začali myslet na perfektní figuru do plavek, a tak se s Vlastičkou Libotovskou naučíme připravit si osvědčenou domácí hubnoucí kúru, která detoxikuje i zbaví přebytečných kil. U zdravých jídel zůstaneme také při vaření jarní polévky se zázvorem. To nejchutnější přijde samozřejmě na závěr – po Láďových sůša řezech se zaručeně jen zapráší.

Sledujte 15. března ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také