Jak na to

2. září 2022 13:10

Gabriela Svoboda

Vychytávky Ládi Hrušky jsou opět zde a s nimi i oblíbené recepty. Dáte si fit stripsy křupy křup z trouby?

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

První poprázdninové Vychytávky zavedou Láďu hned na úvod do Rumburku za kutilem Evženem, se kterým ozkouší jeho doma vyrobenou čtyřkolku. Láďova domácí lékárna představí tekuté zlato v podobě olivového oleje a přinese návod, jak si z něj vyrobit masku na obličej i zábal na vlasy. Láďa navštíví i pana Borise a společně vykouzlí pravé slovenské halušky s domácí brynzou. Abyste si vzpomínky na dovolenou dlouho uchovali, vyrobí Láďa vychytaný stojánek na fotku ze starého prkna a nohy od stolu.

Opět dojde samozřejmě i na Poštu pro Láďu. Moderátor zavítá také na zahradu divačky Evy, která mu rovnou ukáže, jak si vyrobit krásné dekorace ze zavařovaček a lahví. Na závěr pak jako vždy přijde rychlý a levný recept – tentokrát na fit stripsy křupy křup z trouby.

Sledujte v neděli 4. září 2022 v 13.10 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také