Jak na to

8. května 2020 13:15

Pavlína Wagnerová

Vyrobte si podle Ládi Hrušky číslo domu ze staré postele

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Dnešní mimořádně sváteční neděli odstartujeme jak jinak než Láďovou pohotovostí. Prozradí vám, jak lisovat česnek, aby byl lis vždy čistý a snadný pro údržbu. A pokud máte rádi dobré nápady, vyrobte si spolu s námi číslo domu ze staré postele. Nejenže využijete nepotřebný kus nábytku, ale také budete originální a styloví. Nebude chybět ani vychytávka pro naše zdraví v podobě zázračné masti z majoránky, která zažene každou rýmu.

Zahradní sezona je v plném proudu, a abyste se do toho všeho nezamotali, prozradíme vám, jak na vychytaný držák na zahradní hadici. A koho honí mlsná, tomu naservírujeme výborné kyselo na ohni od diváka Mirka nebo rychlé a levné překvapení mistra grilu. Po každé grilovačce nastává samozřejmě i čištění grilu, ke kterému se už tolik strávníků nehlásí. Láďa vám ukáže, jak na to rychle, snadno a bez chemie. A abyste na zahradě mohli vyčistit i nářadí, poradíme vám, jak si vyrobit zahradní umyvadlo ze starého šicího stroje.

Sledujte v neděli 10. května 2020 ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také