Jak na to

31. března 2017 08:11

Vyzkoušejte Láďův recept na domácí mini hot dogy. Je to velká mňamka!

Nenechte si ujít kouzlo s PET lahví, které předvede Láďa – a tentokrát budete zírat, jaký tajemný nástroj z ní jednoduše vyrobí! Nezapomeňte se dívat na oblíbený pořad Vychytávky Ládi Hrušky.

Sytě modré barvy u hortenzií dosáhnete jednoduchým trikem – stačí jim přidat do hlíny kousek železa. Paní Vlastička poradí, jak se jednoduše a rychle zbavit lupů bez použití jakékoli chemie! Rodinný recept po babičce na v mléce spařené vdolky s mákem, po kterých se budete stejně jako Láďa olizovat až za ušima, má paní Miluška. Na pracovní stres vyzrajete jednoduše a levně s Láďovým antistresovým balonkem za méně než deset kaček.

O bíglech se většinou tvrdí, že jde o jedny z nejnezvladatelnějších psů, kteří neustále utíkají. Šestiletá bíglice Angie je ale důkazem opaku. Pro aktivní psy, kteří si stejně jako Angie rádi hrají, vyrobí Láďa opičí uzel. Podomácku vyrobený traktor Bejk je láskou pana Antonína, který ho dostal od svého tatínka už ke čtvrtým narozeninám a od té doby ho neustále vylepšuje. A na závěr samozřejmě přijde Láďův recept, tentokrát na domácí mini hot dogy.

Sledujte v neděli 2. dubna ve 12.40 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také