Jak na to

31. října 2016 14:25

Zveme vás na křest knihy Vychytávky Ládi Hrušky!

Čtenáři v knize naleznou krok po kroku popsaných 120 vychytaných nápadů pro kutily, domácnost, zahradu, děti i mazlíčky. Kniha má 144 stran a stojí 199 Kč.

„Láďa Hruška se do své role novodobého kutila pustil s velkým entusiasmem i elánem, díky čemuž se pořad Vychytávky Ládi Hrušky řadí mezi nejsledovanější české hobby pořady. Také časopis Prima Vychytávky, který obsahově vychází z tohoto pořadu, se setkává s velkým čtenářským ohlasem. Prodaný náklad je přes 50 000 kusů. Proto jsme se rozhodli dosavadní nejlepší triky a tipy Ládi Hrušky sepsat do jedné knihy,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zodpovědný za agenturu Solootions.

„Do knihy jsme vybrali to nejlepší z pořadu, popsali detailní postupy výroby a vše doplnili o bohatý obrazový materiál. Příznivci vychytávek se tak například dozví, jak vyrobit misky z gramodesek, jak si jednoduše udělat samozavlažovač květin, jak odehnat krtky, jak sestrojit dětem stolní hokej či za pár kaček vyrobit psí pelíšek,“ dodává Láďa Hruška, hlavní protagonista pořadu Vychytávky Ládi Hrušky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také