reklama

Prima vychytávky slaví 7. narozeniny. Oslavte je spolu s námi a s novým vydáním

redakce Prima Living
23. března 2023
Jaro je tu a v dubnovém vydání Prima vychytávek přichází téma Velikonoc, ale i speciální poděkování všem čtenářům. Vychytávky totiž slaví krásných 7 let! Na co se můžete těšit?
reklama

Prima vychytávky si při příležitosti 7. narozenin připravili pořádnou nálož specialit pro své věrné čtenáře. Jako slavnostní pohoštění k narozeninám nabídnou šunkovou pěnu, falešného humra nebo vlašák z květáku. Věrná divačka Míla se s vámi podělí o recept na famózní slaný závin s játry a kutil Míra Nosek z Receptáře přispěje návodem na výrobu stylového prkénka na servírování sýra. Pro zdatné kutily bude inspirací gril z hasičáku, kamínka z bojleru či vyvýšený záhon na jahody i okrasné květiny.

Velikonoční radosti

A nesmíme zapomenout ani na blížící se Velikonoce. S Prima vychytávkami si můžete vyrobit velikonočního zajíčka z proutí nebo věnec z plata od vajec – a nejen to, jarních nápadů na vás čeká celá řada. Pro zahrádkáře to budou prima tipy na jarní péči o trávníky, aby se opět krásně zazelenaly. Dále také cenné rady s řezem ovocných stromů či pěstováním brambor. A na milovníky zvířat čeká nahlédnutí do světa chovatelů oslů, koz, vietnamských prasat a pštrosů. Celá oslava bude zakončena spanilou jízdou po nejstarších a nejslavnějších českých hospodách, které určitě udělají radost nejen milovníkům chmelového moku!

Grilovací sezóna

V úvodu všem milovníkům grilování ukáže Domácí kutil, jak si mohou vlastnoručně vyrobit cestovní gril, a to z obyčejného hasičáku. Kdo by s blížícím se slunečním počasím neměl chuť na posedávání na terase. S návodem na bytelnou barovou stoličku si tyto chvíle budete užívat o to více. A pokud byste přece jen chtěli jít cestou minimalismu, s Mírou Noskem si můžete vyrobit vikingskou židli či rustikální rám na zrcadlo.

Víte, že květiny, jahody či bylinky se dají pěstovat poněkud i netradičně, např. s pomocí vyvýšených záhonů? Tuto skvělou vychytávku vám bude závidět nejeden soused. Nebojte, ani Minutový manžel nebude v tomto vydání chybět. Pepa Libický ukáže, jak si poradit třeba s nápravou stěny počmárané dětmi, s údržbou vchodových dveří či opravou rýhy v podlaze.

A samozřejmě nesmí chybět ani Láďovy dobroty. Můžete se těšit na nevšední polévky, jako je okroška, kmínka či kopřivka na talíři. A vaše chuťové pohárky jistě potěší úžasný recept na čokoládovou buchtu s nádechem kokosu. Láďa vás ale vezme také do své zelené lékárny, kde vám ukáže, jak česnek v medu posiluje imunitu nebo jak pesto z jarní cibulky lahodí střevům. Zkrátka a prostě poradí, jak na to, abychom zůstali pořád tak zdraví.

Nové vydání časopisu Prima vychytávky vám kromě toho nejlepšího z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického nabídne nové dvojčíslo za pouhých 39 Kč. Časopis najdete na všech novinových stáncích nebo přímo ve své schránce jako předplatné na rok 2023 ZDE.

Sílejte článek
reklama