Jak na to

25. listopadu 2022 11:50

Gabriela Svoboda

Advent je tu cobydup, už máte nachystaný adventní věnec?

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Na první adventní neděli nabídne oblíbený hobby magazín pestrou škálu témat. Chybět nebudou tipy na výrobu jednoduchého a moderního adventního věnce. Ze staršího, trochu nevzhledného prkna, které jednoduše zrestaurujeme, vyrobíme rustikální rám zrcadla, samozřejmě Na Míru. S přípravou na novou sezónu začneme ve skleníku a připomeneme, jak ho před zimou ošetřit a připravit. Během topné sezóny nás všechny trápí zvýšená prašnost v domácnosti. Poradíme, jak prachové nečistoty v domácnosti minimalizovat. Každému z nás občas od víkendové snídaně zbydou nesnědené croissanty. Ukážeme, jak je Beze ztrát zpracovat na originální zemlbábu.

Nejen ke svátečnímu období patří vonné svíčky – předvedeme, jak si je můžete sami doma vyrobit s vůní dle vlastního výběru. Padající listí nemusíte na zahradě jen donekonečna uklízet, lze ho dále využít jako materiál. Ukážeme jak. V domácnosti můžete pěkně ušetřit i správnou péčí o svá okna. Předvedeme, jak je očistit, seřídit, promazat kování a zkontrolovat jejich těsnění. Ne všichni majitelé psů zvládnou jejich výchovu na jedničku. Co nezanedbat a jak se zachovat při konfliktu?

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 27. listopadu 2022 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také