Jak na to

1. prosince 2017 11:55

Co potřebuje tchynin jazyk? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ vám u příležitosti první adventní neděle ukážeme, jak si vyrobit originální adventní kalendáře. David Šťastný představí sklípkany, největší druhy pavouků na světě. Věděli jste, že banánovník je vlastně bylina a jeho plody jsou nejprodávanější na světě? Linda Vlásková vás naučí vyrábět jedlé vánoční ozdoby nejen z jedlé modelovací hmoty.

Chcete k Vánocům někomu věnovat domácího mazlíčka? Poradíme, jak se na to správně připravit. Tchynin jazyk je jedovatá rostlina, která vydrží téměř vše, kromě přehnané péče. Václav Větvička v listárně identifikuje například svitel latnatý z Číny. Michaela Kubernatová na závěr ukáže výrobu slaměných sošek pro zahradní betlém.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 3. prosince 2017 ve 12.10 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také