Jak na to

10. listopadu 2017 11:55

Jak a kdy sázet česnek? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ poradíme, proč je občas potřeba přesadit vzrostlé stromy a jak na to. Mysleli jste, že houbařská sezona už je za námi? Vyvedeme vás z omylu a představíme houby, které se dají sbírat i teď, pozdě na podzim. Simona Michalcová předvede práci se 3D perem a ukáže, co všechno si s jeho pomocí můžete vyrobit.

Nezapomeňte, že právě teď je ta správná doba na sázení česneku – připomene vám, co a jak. Jak si doma vypěstovat mandarinky a další citrusy, poradí Martin Pražák. Dřevitý odpad ze zahrady můžete užitečně zrecyklovat a vyrobit z něj makovici, která bude zároveň sloužit jako ozdoba i krmítko pro ptáčky. Samozřejmě na vás čeká i listárna s Václavem Větvičkou. A na závěr ukážeme, jak pěstovat růže ve svahu a které odrůdy jsou pro to vhodné.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 12. listopadu 2017 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek
Štítky houby

Přečtěte si také