Jak na to

27. září 2018 14:05

Jak bojovat se škůdci jabloní? Dozvíte v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se nejprve podíváme na to, jak se vysévají sukulentní rostliny. Naučíme se vyrobit svícen pomocí textilního tužidla. Chovatelům koček poradíme, jak své mazlíčky ochránit před parazity a blechami. Zahrádkářům dáme v rubrice Rostlinolékařství zajímavé tipy na to, jak bojovat se škůdci jabloní. Představíme pnoucí liánu klanoprašku čínskou.

Podzimní vinobraní je v plném proudu, a tak si pro své nové zásoby lahví tohoto lahodného moku v rubrice Prima NÁPADY s Pavlem Zemanem vyrobíme praktický stojan na víno. Za inspirací pro zahradu vyrazíme tentokráte na trvalkový záhon a v pravidelné rubrice Listárna bude i tentokráte odpovídat na vaše dotazy Václav Větvička.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 30. září 2018 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také