Jak na to

4. března 2016 05:40

Markéta Zídková

Jak chovat králíky poradí v neděli VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Sledujte pořad VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ 6. března 2016 v 11.55 na Primě.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je nový magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty již tuto neděli v poledne.

Kromě Václava Postráneckého se diváci mohou těšit na setkání s oblíbeným botanikem Václavem Větvičkou, který bude trpělivě odpovídat na diváckou korespondenci. O tom, jak se po zimě nejlépe postarat o zchřadlé pelargonie a fuchsie, nám poví jejich pěstitelka paní Valinová. Tvořivé duše jistě potěší návod na výrobu veselých ptačích budek, které krásně prosvětlí domov.

Podíváte se také do světa zvířat – pokud jste někdy uvažovali o chovu králíků, mnoho zajímavého o nich a jejich chovu se také dozvíte v prvním dílu pořadu. Simona vám poví víc o letničkách vhodných k sušení. Od ní se dozvíte, kdy a jak je správně vysazovat, a uvidíte také různé možnosti jejich aranžování. Na své si přijdou i milovníci vína. Vypravíte se s námi na vinici a můžete si ověřit, zda znáte všechno o vinné révě – od zakládání kmínku, stříhání, péče před sezonou, až po vyvazování.

Podívejte se na ukázku:

Sledujte pořad VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ již v neděli 6. března 2016 v 11.55 na Primě (web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také