Jak na to

3. listopadu 2017 11:55

Jak doma pěstovat exotické bromélie? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

Nejen listy, ale i podzimní plody rozzáří v tomto období svět kolem nás spoustou barev. Doma můžete pěstovat i exotické bromélie. Jakub Krulich poradí, jak na to. V rubrice Prima NÁPADY ukážeme, jak zrenovovat starou komodu pomocí techniky decoupage.

Podzimní a zimní období je náročné i pro naše pokojové rostliny – prozradíme, jak se o ně postarat, aby vydržely bez úhony až do jara. Hanka Hořáková ukáže, jak si vyrobit dekorativní motýlky z měsíčnice. Dozvíte se všechno o chovu želv, od základů o výbavě terária – až po rady o zazimování.

I tentokrát zodpoví Václav Větvička v listárně rozmanité dotazy diváků. Představíme vám živé kostýmy, které si můžete vytvořit sami pro svůj dům nebo i zahradu a měnit je můžete třeba každý den.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 5. listopadu 2017 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také