Jak na to

23. března 2018 11:50

Jak nazdobit hanácké kraslice? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se budeme věnovat mimo jiné kultivaci poněkud zanedbaných zahrad a ukážeme, jak provádět řez dlouho neudržovaných ovocných stromů. Hřebíček v kuchyni je dobře známý, ale zkuste i hřebíčkový parfém a repelent. Mezi lidmi panuje představa, že nádherně barevné žabky pralesničky jsou jedovaté, ono to ale s tou jejich toxicitou, zvláště u jedinců chovaných v zajetí, je trochu jinak…

Pokud nechcete stále běhat s košem, zaujmou vás rady odbornice vyznávající životní styl zero waste. Jak pomocí jemných stvolů slámy z ovsa a ječmene nazdobit tzv. hanácké kraslice, nám předvede paní Petra Frojdová. Ve zdobení a zútulňování můžeme pokračovat i na našich balkonech a terasách, a sice vysázením okrasných dřevin a cibulovin do nádob. Pokud ve své zahradě postrádáte nějaké pohodlné posezení, jistě oceníte podrobný návod na výrobu lavičky v rubrice Prima NÁPADY. A nebude samozřejmě chybět ani oblíbená listárna s Václavem Větvičkou!

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 25. března 2018 v 11.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také