Jak na to

20. dubna 2018 11:50

Jak postavit hranici na čarodějnice? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším díle pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ si ukážeme, jak naroubovat citrusy, a urychlit tak jejich plodnost. Aby jaro vědělo, že je u našich dveří vítaným hostem, vytvoříme si na ně netradiční, ale velice krásnou ozdobu ve formě maceškového věnce. Poradíme, jak zařídit paludarium neboli terárium, které kombinuje vodu i pevnou půdu. Protože se blíží oblíbená lidová slavnost pálení čarodějnic, předvedeme si v rubrice Prima NÁPADY, jak postavit hranici na čarodějnice. S dostatečným předstihem bychom měli myslet také na podzimní ozdobu našich zahrad, a proto se naučíme množit chryzantémy řízkováním. U květin zůstaneme i v další reportáži a vysadíme vodní a bahenní rostliny. Chybět ani tentokráte nebude oblíbená listárna s Václavem Větvičkou. Pokud máte doma alespoň jeden nevyužitý obrazový rám, můžete si spolu s námi vyrobit obrazy ze sukulentů.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 22. dubna 2018 v 11.45 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také