Jak na to

16. listopadu 2018 11:45

Jak se staví broukoviště? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Podzim na zahradě nemusí být zdaleka jen ponurý a tlející – představíme vám rostliny, které krásně kvetou a voní právě i v tomto období. Chuťové buňky rozehrajeme při domácí výrobě čokoládových pralinek ozdobených jedlými květy. Vydáme se spolu se zahradní architektkou na návštěvu zahrady propojené s okolní krajinou. Kmeny ovocných a listnatých stromů a využijeme ke stavbě broukoviště.

V rubrice Rostlinolékařství se zaměříme na to, jak zlikvidovat potravinové škůdce v domácnosti. Hýčkat si naopak budeme půvabnou a křehkou sukulentní rostlinu s názvem pilea. V rubrice PRIMA NÁPADY vyrobíme za pomoci Pavla Zemana praktický držák, díky kterému udržíme ve své dílně pořádek v lepicích páskách a motouzech. Těšit se můžeme samozřejmě také na Listárnu s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí nově Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 18. listopadu 2018 v 11.55 na Primě


Přečtěte si také