Jak na to

3. dubna 2020 12:57

Pavlína Wagnerová

Jak správně udržovat sekačku se dozvíme v novém dílu Receptáře prima nápadů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V prvním dubnovém dílu vám prozradíme, jak po zimě obnovit trávník, kterým sazenicím věnovat největší pozornost, i jak v nadcházející sezóně správně udržovat sekačku. S příchodem jara se u našich čtyřnohých přátel objevují i různé druhy parazitů. V naší veterinární poradně vám doporučíme, který způsob ochrany je pro vašeho mazlíčka nejúčinnější a pro vaši peněženku nejvýhodnější.

Velikonoce přivítáme řinčením klapaček a řehtaček, které vám pomůžeme vyrobit společně s Pavlem Zemanem. Tvoření s Rooyou bude v duchu netradičního zdobení vajíček pomocí polymerové hmoty, které každého koledníka rozhodně potěší.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 5. dubna 2020 v 11.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také