Jak na to

30. března 2018 11:50

Jak udělat věnec klacíkováním? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

Aby byla vaše zahrada před sezonou v perfektní kondici, poradíme vám s řezem kanadských borůvek. Dekorativní věnec vyrobený technikou klacíkování z větviček vrby zase nebývale oživí nejen velikonoční výzdobu našeho interiéru. Pokud chcete dětem dopřát nějaké to „domácí“ zvířátko, sáhněte po tom nejméně náročném, jako jsou například strašilky lupenitky, které svým vzhledem dokonale napodobují listy. V rubrice Prima NÁPADY se tentokráte naučíme vyrobit proutěnou záhonovou obrubu, která může lemovat zrovna třeba záhon, do kterého zasadíte petrklíče poté, co vám odkvetou doma v květináči. Ten, kdo si potrpí na netradiční doplňky, velice ocení floristickou inspiraci na velikonoční dekorace z mechu a kapradí. Těšit se můžeme na oblíbenou listárnu s Václavem Větvičkou a na závěr také na rady, jakou péči vyžadují na jaře bonsaje.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 1. dubna 2018 v 11.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také