Jak na to

12. října 2018 11:45

Legenárii neboli indickou okurku představíme v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, nově s Oldřichem Navrátilem.

Pokud máte i vy v zahradě strom, který by potřeboval porazit, budou se vám hodit naše rady s kácením stromů na zahradě. Představíme vám legenárii neboli indickou okurku, kterou můžete obohatit nejen svůj jídelníček. Nastal čas ochránit včelstva před roztočem kleštíkem včelím. V rubrice Prima NÁPADY zrenovujeme starou židli. Staré sklo můžeme zcela proměnit pomocí techniky nanášení barvy se zrcadlovým nebo kobaltovým efektem. Zde se můžete podívat na upoutávku:

Pomůžeme vám s bojem proti chorobám v okrasné zahradě. Pro inspiraci se půjdeme podívat se zahradní architektkou na prvorepublikovou zahradu, která prošla obnovou. Vaše zvídavé dotazy i tentokrát zodpovíme v nepostradatelné Listárně s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí nově Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 14. října 2018 v 11.45 na Primě


Přečtěte si také