Jak na to

17. září 2021 11:45

Gabriela Svoboda

Připravíme dřevo na zimu do dřevníku, který vyrobí Míra Nosek

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Pokud se zatím nechcete rozloučit s vegetační sezónou, máte i teď možnost vyset zeleninu, kterou sklidíte ještě před zámrazou. Tak vzhůru na ředkvičky, rukolu či špenát! Poprvé představíme rubriku „Na Míru“, ve které Míra Nosek ukáže, jak si rychle a levně vyrobit dřevník. S paní veterinářkou si posvítíme na vnitřní parazity našich čtyřnohých mazlíčků a poradíme, jak se jich zbavit. A když už máme hotový dřevník, probereme s odborníkem, jak si do něj ideálně připravit dřevo na zimu.

V rubrice „Domov“ přineseme návod na výrobu batikovaného hedvábného povlaku na polštář. S Rooyou se zase pustíme do výroby krásného přáníčka s dekorací motýlů nejen k narozeninám. Jestli i vy bojujete s organizací věcí v garáži, která zároveň slouží jako dílna a úložiště sportovních potřeb, ukážeme, jak prostor chytře využít a zorganizovat. S úklidem na zahradě i kolem ní se zaměříme také na správné kompostování.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 19. září 2021 v 11.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také