Jak na to

26. června 2020 11:50

Pavlína Wagnerová

Pro letní hry si na zahradě zabudujte tyč s košem na basketbal

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Poslední předprázdninový díl pořadu přinese rady, jak se lze bránit útokům slimáků i jak využít parazitickou vosičku na ochranu rostlin. V rubrice Prima NÁPADY ukážou Honza s Pavlem, jak zavěsíte do zahrady houpací síť a nainstalujete tyč na basketbal. Že venčit můžete i své hlodavčí kamarády, jsme ukázali už minule. Dnes se na základy pobytu morčat a králíčků venku zaměříme s paní veterinářkou Míšou Riedlovou.

V podkrovních bytech a na půdách bývá v létě často nesnesitelné horko. Vyřešit ho můžete dobrou izolací střechy nebo doplněním té staré. Šárka Rooya tentokrát předvede techniku mozaiky, s jejíž pomocí zrenovuje starý stůl.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 28. června 2020 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také