Prohlášení herce a moderátora Václava Postráneckého

Herec a moderátor Václav Postránecký, kterého pravidelně vídáte například v oblíbeném nedělní Receptáři prima nápadů, zveřejňuje prostřednictvím televize Prima své soukromé prohlášení. Děkuje v něm vám všem za podporu, a zároveň prosí o respektování jeho soukromí.

Vážení a milí,

v životě každého z nás nastávají různé momenty a různá období.

V tom svém právě prožívám zásadní etapu, kdy se snažím vrátit své tělo za pomoci týmu lékařů do obvyklé kondice. Je však jen na mně, abych se k celé věci postavil statečně a čelil tomu beze strachu, jak nejlépe dokážu.

Současnou situaci beru jako novou výzvu a příležitost. Nechci se skrývat ani stranit veřejného zájmu, ale věřím, že pochopíte, že nové síly chci nabírat zejména v soukromí a se svými nejbližšími. V některých situacích jsou další slova zbytečná a rozebírání detailů nežádoucí.

Nadále však aktivně pracuji, na Primě pokračuji v natáčení Receptáře Prima nápadů a nového seriálu, jehož detaily se včas dozvíte, a už teď se těším na jeho vysílání.

Velmi si vážím vaší podpory, a zároveň prosím o respektování mého soukromí a uvítám, když v nejbližší době bude mediální zájem o moji osobu omezen na minimum.

Děkuji za pochopení a těším se brzy na shledanou.

S úctou váš

Václav Postránecký


Přečtěte si také