Jak na to

4. září 2020 12:55

Pavlína Wagnerová

Receptář prima nápadů se vrací po prázdninové pauze

Vaše chvíle pohody v nedělním poledni! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

První podzimní díl vás zavede na chalupu moderátora pořadu, Oldřicha Navrátila. Ukážeme, jak přihnojit ovocné stromy, které to potřebují stejně jako zelenina či květiny. Pokud máte psa na zahradě, jistě oceníte návod z našich Prima NÁPADŮ na praktický průlez, kterým domů i ven může chodit zcela sám. A když už svým čtyřnohým kamarádům vyrobíte vlastní dvířka, poradíme rovnou, jaké druhy výživy psů můžete zvolit. Včely nemusíte chovat jen v lese či na zahradě – ukážeme, že skvěle k tomu poslouží i střechy vysokých budov.

Stará trička můžete podle našeho návodu znovu využít na výrobu zajímavého potahu na křeslo. Samozřejmě vás čeká oblíbená Listárna a dočkáte se i prvního dílu nového miniseriálu o vytápění. Na závěr pak poradíme, proč a jak zasít zelené hnojení.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 6. září ve 12.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také