Jak na to

8. září 2017 12:23

Už jste ochutnali naloženou cuketu? Jak na to se dozvíte v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Známé i neobvyklé plodiny z Jižní, Střední i Severní Ameriky představí Klára Lorencová z Botanické zahrady hl. města Prahy. Vysazovat dřeviny lze i na podzim – máme pro vás rady, jak na to i jak nové dřeviny chránit před blížícími se mrazy. Jak vycvičit psa a vybrat pro něj školu, aby cvičení bavilo vás i jeho? Prasklou dlaždici si vyměníte sami doma podle návodu Pavla Zemana z rubriky Prima NÁPADY.

Domácí bylinné masti si vyráběly naše babičky a prababičky. My to naučíme i vás. Cuketa grilovaná, pečená, v bábovce či bramboráku. Že už jste tohle všechno vyzkoušeli? A co cuketu naloženou? Daniela Turecká na ni má skvělý recept. Málo známou zeleninu merlík listnatý a další rostliny rozpozná v listárně Václav Větvička. Minulý týden jsme představili stepní partie na zahradách – dnes poradíme, co na nich pěstovat.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 10. září 2017 v 11.45 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také