Jak na to

22. října 2021 11:55

Gabriela Svoboda

V dnešním Receptáři vyrobí Míra držák na rybářské náčiní

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Dělaly parádu celé léto a teď je potřeba je zazimovat. Ano, řeč je o růžích a my poradíme, jak na to. Míra Nosek se pustí do výroby šikovného držáku na rybářské náčiní pro Oldu Navrátila a udělá ho jak jinak než na Míru. Představíme chov lam v našich podmínkách a prozradíme, co všechno tato zvířata potřebují ke spokojenému životu. Věděli jste, že nejméně ekologické staré kotle musíte v následujícím roce vyměnit? Poradíme jak a také ukážeme moderní automatické kotle na dřevní pelety.

S Šárkou Rooyou se pustíme do modelování přívěsku ve tvaru ptáčka z terakotové hmoty, který pak začleníme do náhrdelníku. Ještě se vrátíme k růžím a připomeneme, jak jim vytvořit ideální podmínky k růstu už při výsadbě. V minulém dílu jsme se věnovali výběru oken, tentokrát se zaměříme na jejich správnou montáž. Pokud vás rozesmutnil konec houbařské sezony, ukážeme, jak na pěstování hlívy ústřičné v domácích podmínkách.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 24. října 2021 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky růže

Přečtěte si také