Jak na to

3. prosince 2021 11:45

Gabriela Svoboda

V dnešním Receptáři vyrobí Míra krmicí stanici pro mazlíčky

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Nedostatek slunečního svitu, krátké dny i přetopený interiér škodí našim pokojovým rostlinám. Naopak škůdci tyto podmínky vítají, a tak ukážeme, jak si s nimi poradit. V rubrice na Míru předvedeme, jak si vyrobit krmicí stanici pro své mazlíčky i s úložným prostorem. A mazlíčkům se bude jako vždy věnovat i veterinářka Míša Riedlová, která tentokrát ukáže, jak se u nich odstraňuje zubní kámen. A pustíme se do vánočního pečení. Eva Borská přinese recept na netradiční dýňové perníčky. Šárka Rooya se zase pustí do výroby vánoční ozdoby ve tvaru hvězdy ze skleněných korálků a tyčinek.

Představíme bezemisní vytápění a možnosti jeho využití v domech i na chatách a chalupách. Zahradní náčiní nám sloužilo celou sezonu, a proto je teď ideální čas na péči o něj a správné uložení přes zimu. Posvítíme si i na péči o tolik oblíbené orchideje.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 5. prosince 2021 v 11:45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také