Jak na to

10. září 2021 11:50

Gabriela Svoboda

V novém dílu Receptáře Pavel s Honzou vyrobí dřevěnou lavičku k ohništi

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Ukážeme, jak nenechat strádat prázdné záhony a místo zarůstání plevelem je i takto na podzim využít k vysetí zeleného hnojení. Pavel „Kutil“ Zeman s Honzou Hermanem se pustí do výroby lavičky k ohni, na opékání buřtů přímo jako dělané. Při léčbě neduhů našich čtyřnohých mazlíčků se nemusíme spoléhat jen na preparáty tradiční medicíny. Představíme i účinné přírodní látky. A představíme i málo známou, a přesto velmi běžnou super potravinu – semena kopřivy. Naučíme vás třeba také to, jak si z nich vyrobit tinkturu.

Šárka Rooya předvede jednoduchý návod na výrobu stylového náramku v podzimním dekoru. Pustíme se i do malování na hedvábí a řízkování muškátů, abyste měli jejich sadbu na příští rok perfektně připravenou. Na závěr poradíme, jak prodloužit sklizeň plodové zeleniny.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 12. září 2021 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také