Jak na to

11. června 2021 11:55

Pavlína Wagnerová

V novém dílu Receptáře se dozvíte, jak máte pečovat o již vysázenou zeleninu

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Sice to po letošní chladné zimě vypadalo, že nebude škůdců tolik jako v minulých letech, opak je však pravdou, a proto poradíme, jak zeleninu proti škůdcům ochránit. Pavel „Kutil“ Zeman s Honzou Hermanem přinesou návod na výrobu dětského posezení s pískovištěm. Červen je časem prvních senosečí, proto prozradíme, jak zabránit poranění srnčat a další zvěře při sečení. S rozkvetlými šeříky se pustíme do výroby šeříkového pleťového oleje.

Šárka Rooya ve své dílničce ukáže, jak vytvořit dětem i dospělým domácí pískovou modelínu. S parným létem se zaměříme i na možnosti stínění v interiéru – závěsy, záclony, panely i rolety. A zblízka se podíváme na svilušky, aby vám letos nezdecimovaly celou úrodu. Na zahradě se zaměříme i na péči o již vysázenou zeleninu.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 13. června 2021 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také