Jak na to

1. října 2020 10:12

Pavlína Wagnerová

V Receptáři prima nápadů se budou vázat kytice

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Na začátku října je ideální období na sázení jarních cibulovin. Ukážeme, jaká specifika má jejich sázení do květináčů. Multifunkční lavičku se stojanem na kola a stolečkem na svačinu vyrobí v Prima NÁPADECH Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman. Také se vám u domu nebo chalupy zjevilo ztracené kotě a vy jste se rozhodli nabídnout mu nový domov? Poradíme, co všechno nalezenému kotěti zařídit u veterináře a jak se o něj starat. Sezonní a lokální květiny použijeme pro uvázání kytice a naučíme to i vás.

Lapače snů mají zajistit klidnější spánek. Zkuste si s námi jeden vyrobit méně tradiční metodou. Samozřejmě na vás čeká i oblíbená listárna. Představíme samolepicí kamenné obklady, novinku, kterou snadno nalepíte doma sami už za pár hodin, a změníte tak interiér k nepoznání. A na závěr poradíme, jak na domácí pěstování rukoly.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 4. října 2020 ve 12.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také