Jak na to

1. listopadu 2019 11:55

Pavlína Wagnerová

V Receptáři prima nápadů začneme s přípravou svatomartinských hodů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V prvním listopadovém díle se pomalu začneme připravovat na svatomartinské hody a upečeme si pěkně dozlatova husičku, ke které budeme podávat knedlíky plněné švestkami a pěnu z červeného zelí a jablek. Jako zákusek naservírujeme smažené koblihy. Na rozdíl od pečené husy, po které se nejspíš jen zapráší, ozdobné dýně vyrobené z betonu vám vydrží věčnost. Pro podzimní aranžování využijeme také plody kdoule a kdoulovce. Pustíme se do boje s roztoči.

V rubrice Prima NÁPADY použijeme dýhu jako výchozí materiál pro výrobu originálního stínidla lampičky a v rubrice Naše zvířata zajdeme s pejskem na rehabilitaci. Spolu se zahradníkem Jakubem Krulichem vybereme do zahrady méně známé rostliny, které kvetou i na začátku listopadu. Otázky, na které neznáte odpověď, můžete směřovat do oblíbené Listárny Václava Větvičky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 3. listopadu 2019 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také