Jak na to

10. dubna 2020 11:32

Pavlína Wagnerová

V Receptáři se pustíme do výroby vyvýšeného záhonu pro pěstování jahod

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Ve velikonočním dílu si na jarní výsadbu připravíme vyvýšený záhon, který je nejen praktický, ale také ideální pro pěstování jahod. Dále si řekneme, jak náročné na výsadbu jsou borůvky kanadské a proč jsou u nás tak oblíbené. Naše zahrádkářská poradna by nebyla kompletní bez tipů na kvalitní kompost, který by na žádné zahradě neměl chybět. Abychom nezůstali jen u venkovních rostlin, představíme vám zázrak jménem kalisie vonná – jedná se o pokojovou rostlinu, která vám pomůže s léčbou závislostí, bolesti hlavy nebo při chřipce a nachlazení.

Majitelé koček se ve Veterinární poradně poučí od paní doktorky Riedlové, jak svým kočičím společníkům správně udržovat srst a drápky. V rubrice tvoření s Rooyou se zbavíme všech velikonočních zbytků, ze kterých si vyrobíme velikonoční aranžmá.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 12. dubna 2020 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také