Jak na to

13. listopadu 2020 12:25

Pavlína Wagnerová

V Receptáři si povíme něco o čištění povrchů v domácnosti

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Že houbařská sezona už je u konce? Ale kdeže. Ukážeme houby, které si můžete zkusit vypěstovat sami doma, a ještě posílí vaši imunitu. V Prima NÁPADECH předvedou Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman, jak vyrobit stylový rám na zrcadlo na chalupu. Živí pomocníci na sekání trávy, to jsou ovce a kozy. Prozradíme, jak spásání funguje a na co si dát pozor. Zdobit okolí svého domu můžete, i když zahrada právě spí. Originální ozdobné domovní číslo vykouzlíte s pomocí mechorostů.

Šárka Rooya vám ukáže návod na výrobu pohádkové zimní dekorace z macramé. Listárna se tentokrát zaměří na témata zahrádkářská. Babské rady jsou k nezaplacení, ale pozor! Existují povrchy, kterým čističe našich babiček mohou i uškodit. V půlce listopadu je ta správná doba zbavit trávník na zahradě mechu nebo zasít medvědí česnek. Ukážeme, jak na to.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 15. listopadu 2020 v 11.50 na Primě!


Přečtěte si také