Jak na to

20. října 2017 11:55

Víte, co jsou tomely a jak chutnají jejich plody? Dozvíte se v pořadu PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Podívejte se na méně známé druhy podzimních trvalek – třeba se vám některé zalíbí a příští rok je budete mít na zahrádce i vy. Michaela Kotová představí nové a vzácné plemeno koček – lykoi. Co jsou mobilní domy a jak se v nich bydlí? S Danielou Tureckou tentokrát uvaříme tu nejjemnější domácí játrovou paštiku. Představíme tomely – rychle rostoucí stromky, jejichž plody mají chuť sušených hrušek, meruněk a vanilky. Jak se vyvíjely naše požadavky na zahradu a co by na nově založené tradiční zahradě nemělo chybět? Dotazy diváků samozřejmě zodpoví Václav Větvička v listárně. A na samý závěr představíme výrobu vinutých perel, které na našem území začali vyrábět už Keltové.

PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 22. října 2017 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také