Jak na to

25. května 2018 11:45

Vše o čtverečkových zahrádkách se dozvíte v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ si ukážeme výhody pěstování ve čtverečkových zahrádkách, revoluční a velice efektivní metody obhospodařování zeleniny, která se od 80. let minulého století těší velké oblibě v USA. Uchovat si krásu květin a těšit se z ní na věky můžeme díky technice zalévání květiny do pryskyřice. Holubi patří mezi vůbec nejstarší domestikované ptáky a jejich chov má svá pravidla, například výběr chovných párů holubů není zdaleka věcí náhody, ale je velice promyšlený. Pokud se zrovna radujete z přírůstku nového člena do vaší rodiny, budou se vám hodit rady, jak fotografovat novorozence. Seznámíme se s netradiční liánou s neobvyklým názvem přestup huňatý.

Ani v rubrice Prima NÁPADY nezapomínáme na děti, a tak jim dnes vyrobíme nádherný hrad z kartonu. Těšit se můžete i na tradiční listárnu s Václavem Větvičkou a na závěr se necháme inspirovat možnostmi, jakými letničkami osázet truhlíky na slunná i stinná stanoviště.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 27. května 2018 v 11.45 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také