Jak na to

14. září 2018 11:55

Vše o svlékání hadů z kůže se dozvíte v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

Ačkoli teprve začíná podzim, zahrádkáři už musí myslet na jaro, a tak dostaneme již nyní rady ohledně výsadby jahodníků. Vytvoříme ozdobné a zároveň jedlé kandované květy a zjistíme vše o svlékání hadů z kůže. Atypický svažitý terén pozemku vůbec nemusí být problémem pro založení krásné a moderní zahrady ve svahu, jak se dozvíme v další reportáži. Se zahradníkem Jakubem Krulichem se pustíme do pěstování eukalyptů a olivovníků.

Nezapomeneme ani na naše čtyřnohé společníky a v rubrice Prima NÁPADY vyrobíme ze starých štaflí škrabadlo s domečkem pro kočky. V rubrice Rostlinolékařství ochráníme buxusy před škůdci a v rostlinné říši zůstaneme i v listárně s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 16. září 2018 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také