Jak na to

16. prosince 2022 11:50

Gabriela Svoboda

Zahřejte se vánočním punčem v nealko verzi

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Při čtvrté adventní neděli poradíme, jak se za pár dnů pustit do prostírání štědrovečerního stolu. Ani těsně před Vánocemi nezanedbávejte péči o zahradu – zapomenout nesmíte především na ovocné stromy. Pokud se během svátků rádi zahřejete punčem, oceníte náš recept na jeho nealkoholickou verzi. A u občerstvení zůstaneme netradičně i v rubrice Na Míru, kde ukážeme, jak vyrobit servírovací prkénko ve vzhledu sýru, samozřejmě na sýry! Plní vám o narozeninách či Vánocích knihovnu další a další výtisky? Ukážeme, jak mohou knihy udělat radost někomu dalšímu.

Představa jízdy se psím spřežením na zasněžené pláni je krásná, ale je za ní tvrdá dřina. Představíme si mushing. Minutový manžel – lekce pro ženy ukáže, jak se snadno a rychle zbavit škrábanců na kuchyňských dvířkách, dokonce i těch lesklých! Při dlouhých zimních večerech je ten nejlepší čas začít plánovat svou zahradu. Jak? Představíme základy permakulturního designu. Přineseme i tip na originální vánoční dárek třeba na návštěvu – jedlou ovocnou kytici.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 18. prosince 2022 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také