Trendy

26. dubna 2021 08:00

redakce Prima Zoom

Designéři Postav si sen! dokončí rekonstrukci domu. Změní dispozici a zařídí útulné bydlení

Postav si sen! (9) - upoutávka

Jirka s přítelkyní Míšou a šestiletým snem Jiříkem bydlí už několik roků v téměř 200 let starém domě. Stavba nutně potřebuje rekonstrukci. Jirka se o to snaží, když má čas. Je to ale nákladná práce, proto se Jirkova maminka rozhodla přihlásit rodinu do pořadu Postav si sen! Když designéři Zuzana Schubertová a Viktor Čikoš vidí, co je čeká, leknou se, že takové sousto nezvládnou…

Samozřejmě se ale nevzdají a výsledek bude skvělý! Čeká je pořádná práce, protože tentokrát nepůjde jen o změnu interiérů, ale bude potřeba kompletně změnit dispozici bytu. Tam, kde Jirka sMíšou plánovali kuchyň, vznikne ložnice. Podívejte se na velikou a odvážnou proměnu!

Jirka, Míša a jejich syn Jiřík obývají jen jednu místnost, zbytek domu je staveništěm. Jirka sám všude vyměnil okna, připravil elektřinu, odstranil v některých místnostech starou podlahu, staré radiátory, nainstaloval nové odpady a vodu.

Jenže Jiřík nemá svůj pokojíček. Kuchyň je víc než provizorní. Nádobí myjí v myčce v koupelně, kam ho Míša nosí z kuchyně. Sice měli jasný plán a představu, kde a co v jaké části domu jednou bude, ale zatím „skutek utek“. Nejvíc by si přáli dětský pokoj pro syna. Na ničem netrvají a budou vděčni za jakoukoli pomoc.

Všechny články o Postav si sen! najdete v našem speciálu:

Rodinu do pořadu přihlásila babička, která věří, že nové bydlení její blízké ještě více semkne. Designéři Zuzana Schubertová a Viktor Čikoš se odhodlaně pustí do práce, je to rozhodně největší proměna, kterou vpořadu Postav si sen! zatím dělali!

Všechny díly pořadu Postav si sen! můžete sledovat on-line: