Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Přívěsy zaparkovali na nevyužívané střeše. Interiéry připomínají cesty do dalekých krajin

Hotel v Kapském městě Grand Daddy nabízí mimo svého standardního ubytování celkem nevídanou možnost přespání. Na svou střechu umístil přívěsy, ve kterých můžete strávit dovolenou.
Vydáno: 01.08.2019
Spojení kempování s centrem města.
Autor: profimedia.cz Spojení kempování s centrem města.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hotel uprostřed Kapského města se rozhodl, že pro své hosty vymyslí něco originálního. Využil místa na své střeše, kam umístil přívěsy Airstream. Lidé tak mají jedinečnou možnost pronajmout si karavan jen pro ně.

Dokonalé splynutí s velkoměstem.
Autor: profimedia.cz Dokonalé splynutí s velkoměstem.

Spojení kempování s pohodlím

Budete obklopeni zelení, příjemným posezením, nechybí ani párty bar a jedinečný výhled na Stolovou horu. Přívěsy Airstream najdete na střeše hotelu Grand Daddy v Kapském městě. Samotná budova má za sebou stoletou historii, a pokud se vám nezamlouvá spaní v přívěsu, vyspat se můžete ve standartním ubytování. Na výběr máte ze 33 luxusních pokojů. Mnoho návštěvníků však láká právě zmiňovaná střecha.

Hosté si mohou vybrat i luxusnější variantu.
Autor: profimedia.cz Hosté si mohou vybrat i luxusnější variantu.

Střecha se nevyužívala

Celý projekt vznikl na střeše, která byla do té doby nevyužívaná. Celkem byste zde napočítali sedm stylových přívěsů. Našli byste v nich odlišné interiéry, které navrhovali různí afričtí umělci. Design a styl jednotlivých přívěsů by měl evokovat světový „road trip" v různých částech světa.

Ráno je probuzení opravdu originální.
Autor: profimedia.cz Ráno je probuzení opravdu originální.

Minidům se zahrádkou

Každý z přívěsů má svůj kus trávníku, kde můžete relaxovat. Najdete v něm i lednici, klimatizaci, televizi a třeba i poštovní schránku. Pokud tedy toužíte po klidu nebo soukromí, je pro vás přívěs na střeše super řešením.

(mk)

Kostky v Rotterdamu

Dům, kde je všechno nakřivo. Netradiční ubytování vám nabízí Cube House

Nejžádanější airbnb

Nejžádanější Airbnb na světě. Tady by chtěl strávit noc každý

Článek je zařazen v: hotel , Airbnb , Kapské město , hotel v kapském městě , netradiční hotel , karavan , vintage přívěs , přívěsy , spaní na střeše , trendy , ubytování , ubytování jinak , minidomy , tinyhouse
Reklama