Trendy

1. srpna 2019 08:00

Markéta Kašková

Přívěsy zaparkovali na nevyužívané střeše. Interiéry připomínají cesty do dalekých krajin

Hotel v Kapském městě Grand Daddy nabízí mimo svého standardního ubytování celkem nevídanou možnost přespání. Na svou střechu umístil přívěsy, ve kterých můžete strávit dovolenou.

Hotel uprostřed Kapského města se rozhodl, že pro své hosty vymyslí něco originálního. Využil místa na své střeše, kam umístil přívěsy Airstream. Lidé tak mají jedinečnou možnost pronajmout si karavan jen pro ně.

Spojení kempování spohodlím

Budete obklopeni zelení, příjemným posezením, nechybí ani párty bar a jedinečný výhled na Stolovou horu. Přívěsy Airstream najdete na střeše hotelu Grand Daddy vKapském městě. Samotná budova má za sebou stoletou historii, a pokud se vám nezamlouvá spaní vpřívěsu, vyspat se můžete ve standartním ubytování. Na výběr máte ze33 luxusních pokojů. Mnoho návštěvníků však láká právě zmiňovaná střecha.

Střecha se nevyužívala

Celý projekt vznikl na střeše, která byla do té doby nevyužívaná. Celkem byste zde napočítalisedm stylových přívěsů. Našli byste vnich odlišné interiéry, které navrhovali různí afričtí umělci. Design a styl jednotlivých přívěsů by měl evokovat světový „road trip" v různých částech světa.

Minidům se zahrádkou

Každý zpřívěsů má svůj kus trávníku, kde můžete relaxovat. Najdete vněm i lednici, klimatizaci, televizi a třeba i poštovní schránku. Pokud tedy toužíte po klidu nebo soukromí, je pro vás přívěs na střeše super řešením.

(mk)


Přečtěte si také